"אהבה היא לא תלויה בדבר למעט הסיפור שאנחנו מספרים עליה.."

ליווי והנחיה לזוגיות ומיניות בריאה

"אני יודעת היום שזוגיות מתחילה מבפנים…"

אנחנו מזמינות אתכם למסע משותף.

מסע שהוא תהליך המיועד עבור אנשים אשר מוכנים להתמסר אליו, להכיר בפצעים שלהם, אחד את השניה ולהרפא. ביחד.

להודות ולהודות.

 

תהליך שמזמין אותנו לחקור את מערכת האמונות, המגבילות והמעצימות.

מרחב לאנשים שמוכנים לחשב מסלול מחדש ולבחור בעצמם.

אנשים, שמאמינים שיש להם אחריות במסע הריפוי האישי שלהם כמסע ריפוי קולקטיבי

ABOUT US

על המנחות

WhatsApp Image 2020-10-28 at 14.11.20

מייטרי - סולין

טרילותרפיה ונשימה מבוססת התמקדות
מייטרי נולדה בברזיל.
בשנת 2016 חוותה התעוררות תודעתית ופנתה לחקירה פנימה. משם הגיעה ללימודי טרילותרפיה שפיתח זן מאסטר ניסים אמון אצלו למדה במשך שנתיים והוכשרה להיות מטפלת בשיטה.
(לקריאה נוספת על ניסים אמון ועל השיטה ליחצו כאן)

לאחר מכן פנתה להעמקה בלימודי תראפיה בנשימה מבוססת התמקדות. כיום מטפלת בנשימה וטרילותרפיה תוך שילוב שיטות וכלים שונים, מלווה אנשים וזוגות בתהליך העצמה אישי, מנחה סדנאות, חיה ומפתחת את מתת תכלית החיים ומגשימה כאן על אדמת ארץ את מתת האהבה והריפוי.
hiya-orange

הייה

מאמנת אישית ומנחה למיניות מעצימה
יזמית. עוסקת בהתפתחות, בצמיחה, ובהעצמה. של יחידים, זוגות, ועסקים. מאמנת אישית מחברת ת'ות (תקשורת ותוצאות) של אלון גל ומנחה למיניות מעצימה מביה"ס כלים שלובים של אוניברסיטת בר אילן.

מפיקה ושוזרת ארועים שהם מסע ותהליך שמאפשרים הזדמנות להקשבה ללב ולגוף.  אוהבת אדם, יוצרת מציאות ומגשימה חלומות, בעלת תשוקה בלתי נדלת לליווי תהליכי עומק. יד ביד ולב אל לב, מתוך אמונה באהבה ובדרך משותפת. בלב מלא אהבה, וביחד, מתוך חקירה פנימית, מלווה את המסע של החיים בהתמודדות מול הפחדים. בדגש על זוגיות ואהבה.
 
אנחנו אוהבות אהבה. אנחנו אוהבת זוגיות, ביחד, תמיד אהבנו. גם ברגעים הלא פשוטים בלשון המעטה. אנחנו אוהבות את הביחד, יותר מכל אנחנו מאמינות בזוגיות ככלי למימוש הפוטנציאל האישי שבנו ואנחנו מלוות אנשים וזוגות ועוזרות להם בדרך לזוגיות בריאה. משלבות בעשייה שלנו כלים ממגוון עולמות. אנחנו מלמדות כלים להבנה וחקירה של המערכת הפנימית שלנו, איך היא עובדת ומה מנהל אותנו כבני אנוש ומעולם המיניות אנחנו מנגישות תכנים של אנרגיית חיים, עוזרות לזהות, למקד ולהגשים את הפוטנציאל המיני הזמין בכל רגע נתון.

 

בין אם אתם בזוגיות או לא, אנחנו עוזרות לכם לזהות את הזוגיות שאתם רוצים, לדייק אותה ולהשיג אותה. לאחר שנים של זוגיות מעמיקה וחקירה פנימה, אנחנו מאמינות שיש ביכולתנו לשנות וליצור את המציאות של עצמנו. אנחנו מזמינות אתכם

ללוות אתכם בדרך לשם!

לקביעת שיחת יעוץ מוזמנים לפנות אלינו ב

whatsapp

מייטרי - סולין

Contact

צרו איתנו קשר

יש לכם שאלה? – צרו איתנו קשר

אדמת ארץ

אימייל

office@webways.co.il

Webways - Navigating the web